Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Certification | none |
| Brand Name | SHENGZUAN |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 22mm |
| Cut Thickness | 1.2CM |
| Use | Tile Cutting |
Instock
There are no reviews yet.