Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 25cmx8.8cmx9.8cm |
| Model Number | Plastering Trowel |
| Blade Material | Stainless Steel Trowel |
| DIY Supplies | Tiling |
| Brand Name | homyl |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| MainKey1 | Plastering Trowel |
| MainKey2 | Plastering Trowel Comfort Grip Handle Grouting |
| MainKey3 | Flat Finishing Trowel Stainless Steel Hand Tools |
| MainKey4 | Drywall Trowel Concrete Finishing Plastering |
| MainKey5 | Concrete Finishing Trowel Ergonomic Handle |
| MainKey6 | Cement Trowel Flooring Finishing Scraping |
Instock
There are no reviews yet.