Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 110 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling, Tiling |
| Model Number | CYP, CYP |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Length | 2000mm, 2000mm |
| Cut Thickness | 1.5CM, 15CM |
| Use | Tile Cutting, Tile Cutting |
| isCustomized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.