Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 43 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Origin | Mainland China |
| Metarial | Aluminum |
| Max. Cutting Width | 47" / 1200 mm |
| Min. Cutting Width | 1.38" / 35 mm |
| Max. Cutting Thickness | 0.24" – 0.59" / 6 – 15 mm |
| Feature | Laser Positioning |
| Guide Rail | Double Track |
| Item Dimension | 145 x 49 x 23 cm |
| Item Weight | 26 lbs / 12 kg |
Instock
There are no reviews yet.