Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Cut Thickness | 4-5mm |
| Use | Glass Cutting |
| SKU | WT1120041601 |
Instock
There are no reviews yet.