Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 8 cm |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Model Number | Glass Bottles Cutter |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | – |
| Cut Thickness | 2mm |
| Use | Glass Cutting |
| Brand Name | BeiSanJi Tool |
Instock
There are no reviews yet.