Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | WORK |
| Origin | US(Origin) |
| Feature | Folding Ladders, Telescopic Ladders |
| Brand Name | XMSJ |
| Structure | Step Ladders |
| Type | Domestic Ladders |
| Model Number | 468093 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Assembled Product Weight | 7.75 lbs |
Instock
There are no reviews yet.