Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | no |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 18cm |
| Cut Thickness | 3-10MM |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.