Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Wall Tiles Ceramic Gap Locator |
| Type | Base, construction tools |
| Name | Wall Tiles Ceramic Gap Locator |
| Gap size | 1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm |
| Suitable for | tile floor gap construction tools |
| Feature 1 | tile floor |
| Feature 2 | tool bricklayer |
| Feature 3 | leveling system tiles |
| Feature 4 | wall tiles ceramic |
| Feature 5 | flooring tiles tool |
| Feature 6 | Seam positioning |
| Feature 7 | tile leveling system |
Instock
There are no reviews yet.