Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | Glass Cutter |
| Certification | CE |
| Brand Name | Aleekit |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Cut Thickness | 3-15mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.