Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 15 cm |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | KM-NC |
| Certification | none |
| Brand Name | KM |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 24mm*80mm*90mm |
| Cut Thickness | 1.5mm~10mm |
| Use | Glass Cutting |
| Straight line Cutting | 1.5~8mm |
| Shape Cutting | 1.5~8mm |
Instock
There are no reviews yet.