Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 6 cm |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | M17 |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 16.5CM |
| Cut Thickness | 3-12mm |
| Use | Glass Cutting |
| Manufacturer | MITSUBOSH |
Instock
There are no reviews yet.