Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 38 × 34 cm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VEVOR |
| Single Weight | 2.4 lbs / 1.1 kg |
| Total Height | 39 in / 99 cm |
| Base Diameter | 13 in / 35 cm |
| Chain Length | 39.5 in / 1 m |
| Column Quantity | 4 pcs / 6 pcs |
| Product Type | Post |
| Material | PE Plastic |
| Color | Black / Yellow |
Instock
There are no reviews yet.