Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Tool |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Type | BAG |
| Material | Other, Canvas |
| Small size | 35 * 12 * 12cm/13.78*4.72*4.72" |
| Large size | 42 * 19 * 19cm/16.54*7.48*7.48" |
Instock
There are no reviews yet.