Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Q1JA7HH1503499 |
| Origin | Mainland China |
| Type | BAG |
| Material | leather |
| Size | 320x45mm/12.6×1.77inch, 320x45mm/12.6×1.77inch |
Instock
There are no reviews yet.