Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | YOFE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tool Waist Bag |
| Material | leather, PU leather |
| Size | approx 11.5×7.5cm/4.5x3in |
| Feature | stable and durable. |
Instock
There are no reviews yet.