Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | Backpack For Trimble Receivers |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Type | BAG |
| Material | POLYESTER |
| SIZE | 44cm * 33cm* 21cm |
Instock
There are no reviews yet.