Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 2 cm |
| Brand Name | DIHAKI |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Type | BAG |
| Material | leather, Leather |
| Color (optional) | black, brown |
| Size | approximately 175 * 130mm |
Instock
There are no reviews yet.