Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Model Number | Tool Bag for LISHI 2 in 1 |
| Brand Name | JMCKJ |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Type | Multifunctional Bag |
| Material | OXFORD CLOTH |
| Color | As Picture show |
| Condition | 100% New Brand |
| feature 2 | hand bag for tools |
| feature 3 | bags storage |
| feature 4 | Magnetic Tool Bag |
| feature 5 | durable storage bag |
| feature 6 | Briefcase |
| feature 7 | locksmith bag |
| feature 8 | special storage bag |
| feature9 | bag for lishi |
| feature 10 | bag tool for lishi |
Instock
There are no reviews yet.