Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GEB222 Battery For SWISS TYPE Total Station |
| Brand Name | TLXT |
| Origin | Mainland China |
| Type | BAG |
| Material | IRON |
| Capacity | 6000mAh |
| Output Voltage | 7.4V |
Instock
There are no reviews yet.