Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 31 cm |
| Is Electric | AA Battery |
| Dimensions | 37*16.5*20cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | no |
| Model Number | 3898-1 |
| Design | tank |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Remote Distance | 80m |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | Luo Jiujiu |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
| attribute 1 | henglong tank |
| attribute 2 | intellectual development |
| attribute 3 | Competitive toys |
| attribute 4 | remote control tank |
| attribute 5 | Blesssing Gift from boyfriend |
| attribute 6 | Tracked remote-controlled racing car |
| attribute 7 | M4A3 tank |
| attribute 8 | m4a3 105mm tank |
| attribute 9 | m4a3 |
Instock
There are no reviews yet.