Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 25 cm |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | CT-8A |
| For Vehicle Type | Cars |
| Remote Control Peripherals/Devices | Remote Controller |
| Material | Composite Material |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.