Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Magnetic Bowl |
| Material | Stainless Steel, PVC |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | BOX |
| Magnet | 1000-1200 Gauss, 1000-1200 Gauss |
| Depth | 25mm, 25mm |
| Feature 1 | PVC bottom prevent from being scratchet., PVC bottom prevent from being scratchet. |
| Feature 2 | Perfect for holding small parts, hardware and fasteners in place., Perfect for holding small parts, hardware and fasteners in place. |
| Feature 3 | Sticks to any ferrous metal surface – it even works upside down!, Sticks to any ferrous metal surface – it even works upside down! |
Instock
There are no reviews yet.