Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.346 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | D0LD1SA201389 |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | BOX |
| Size | Approx.222x120x22mm/8.74×4.72×0.87in |
Instock
There are no reviews yet.