Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Warranty period | 1 year |
| type | cabinet |
| color | red |
| Support customization | OEM, ODM, OBM |
| country of origin | Jiangsu, China |
| Model | GL3307-H+hand tools |
| usage | Garage workshop |
| material | Cold rolled steel plate |
| drawer | 7 drawers |
| MOQ | 1 pc |
| lead time | 45 days |
| finish | powder coating |
| filler | carton |
| thickness | 0.8 ~ 1.0mm |
| size | 760*460 * 965mm |
| weight | 55kg |
Instock
There are no reviews yet.