Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PP with Fibre Glass |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| Product name | DPC134-2 |
| External Size | 790*480*287mm |
| Internal Size | 726*430*234mm |
| Certificate | IP67 |
| Temperature | -40°C to 90°C |
| Logo | PVC /Silk screen/Laser/Priting |
| Foam | Pick and Pluck foam |
| Lid/bottom | 44/190 |
Instock
There are no reviews yet.