Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 29 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | Plastic, PP alloy |
| Model Number | mechanical workshop toolbox |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China, Guangzhou |
| Type | Case |
| Specifications | 260*170*220mm |
| Hardness | Hard |
| Style | Portable |
Instock
There are no reviews yet.