Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | leather |
| Model Number | 48-22-8315 |
| Brand Name | Milwaukee |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| Length | 11" |
| Width | 15" |
| Weight | 6.15 lbs |
Instock
There are no reviews yet.