Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | Metal, Metal |
| Model Number | HT-01, HT-01 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case, Box |
| Color | Black, Red, White/Pink/Custom Ral Color |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | China |
| Size | 350*350*270mm |
| Product Name | Metal Toolbox |
| Logo | Customized Logo |
| Thickness | 1.0-2.0mm |
| Application | Factory assembly workshop |
| Surface | Surface waterproof matte spraying |
| Product Size | 500*300*200mm |
| Packing | Carton + Wooden case |
| Lock | Double Lock |
Instock
There are no reviews yet.