Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 46 × 20 cm |
| is_customized | Yes |
| Material | Plastic, Plastic |
| Model Number | SQ6063 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| Internal | 1066*343*133mm |
| External | 1127*406*155mm |
| Height | 43/90mm |
| empty case | 9kgs |
| package weight | 12kg |
| customized foam | welcome |
| shockproof | yes |
| waterproof | yes |
| handle | yes |
| wheels | yes |
| foam | pre-cut foam |
Instock
There are no reviews yet.