Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 61 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | PVC, LLDPE, engineer PP |
| Brand Name | QWC |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| Placement | Trunk Mount |
| Opening | Single Side |
| Car Fitment | GAC-Mitsubishi |
| Capacity (L) | >=501L |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Design Style | Beach & Vacation |
| Case Type | Waterproof IP67 |
| outsize | 920*584*463mm |
| inner size | 796*476*405mm |
| Foam | Pre-cut Foam/EVA foam/XPE foam |
| Function | Waterproof shockproof dustproof |
| Lock | With Lock |
Instock
There are no reviews yet.