Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | Plastic |
| Model Number | manual toolbox |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China, Guangdong |
| Type | Case, Toolbox |
| Small size | 410*325*127MM |
| Customized processing | No |
| Style | Portable |
| Load | 100KG |
| Load bearing | 80KG |
| Large size | 410*325*257 |
| Have authorized private brands | Yes |
| Main purpose | Portable toolbox |
| Weight | 2.35kg |
| Medium size | 410*325*187MM |
| Plate | PP |
| Capacity | 410*325*257MM |
| Import or not | No |
Instock
There are no reviews yet.