Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 46 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | Plastic, Plastic |
| Model Number | SQ6125 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| Internal | 538*380*210mm |
| External | 610*440*250mm |
| Height | 50/160mm |
| empty case | 6.5kgs |
| package weight | 7.6kg |
| customized foam | welcome |
| shockproof | yes |
| waterproof | yes |
| handle | yes |
| wheels | yes |
| foam | pre-cut foam |
Instock
There are no reviews yet.