Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 55 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | QWC |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | i0076 |
| Product name | Gun Safe box |
| Material | Cold Rolled Steel |
| Color | Customized |
| Usage | gun box |
| Size | 145x35x35cm |
| MOQ | 100pcs |
| Surface treatment | Coating Finish Gun Safe Box |
| Certificate | CE/3C |
| Lock | Electronic digital lock |
| Net Weight | 40KG |
Instock
There are no reviews yet.