Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 50 cm |
| Brand Name | LanYuXuan, KSEIBI |
| Origin | Mainland China |
| Type | Box |
| Color | orange, Orange |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | 221045 |
| Material | Aluminum |
| Size | 90*60*70cm |
| Product Name | Storage Tool Box |
| Usage | Hardware Tools Storage |
| Application | Auto Repairing |
| Certificate | ISO |
Instock
There are no reviews yet.