Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 25 cm |
| Material | Plastic |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| size | 408x213x204mm |
| weight | 1280g |
Instock
There are no reviews yet.