Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 31 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | Urethane (Ethyl carbamate) |
| is_customized | Yes |
| Material | Plastic, soft foam |
| Model Number | PNP foam |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Case |
| customized foam | welcome |
| color | black |
| size | 785*280*100mm |
| Thickness of pick pluck foam | 100mm |
| Name | PNP cube foam |
| full weight | 0.8kgs |
| Cube foam | 1pcs solid foam |
| application | for tool case |
| solid foam | with |
| egg shape foam | 1pcs |
Instock
There are no reviews yet.