Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 39 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SEVENMOONS |
| Origin | Mainland China |
| Cabinet Color | black / white |
| Definition | HDTV |
| Display Format | 1080p (Full-HD) |
| Interface Type | usb |
| Private Mold | Yes |
| Refresh Rate | Ntsc(60Hz) |
| Resolution | HD1080(1920*1080), 1080 * 1920/60 hz |
| Screen Size | 21.5inches |
| Type | lcd |
| Use | PORTABLE TV |
| Wide Screen Support | Yes |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | S01 |
| Product name | 21.5 Inch Portable Mobile Smart Tv |
| Color | Black / White |
| Touch type | 10 point touch |
| Optional memory | 4g/ 64g |
| Battery capacity | 6000MAH(three strings and three combinations) |
| Network type | Dual-band wi-fi |
| Camera | No standard configuration/preinstallation |
| Sound | Built-in speaker *2 |
| Height of support | Chassis (50*300mm) Column (36*1 000mm) |
Instock
There are no reviews yet.