Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 20 cm |
| Certificate Number | SZ20230221002 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Dimensions | 33*13*15cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | ZZ882290 |
| Design | Tank |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 60 mins |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | 2pcs AA (not included) |
| Remote Distance | 50m |
| Charging Time | 1.5 hours |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | TOPEKIA |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.