Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | winpolar |
| Model Number | 18-18*6 |
| Area | 8m2 |
| Fabric | Oxford |
| Outside Tent Waterproof Index | <1000 mm |
| Bottom Waterproof Index | <1000 mm |
| Building Type | Quick Automatic Opening |
| Tent Style | Straight Bracing Type, Hexagonal/Diamond Ground Nail |
| Season | Three-season Tent |
| Structure | One Bedroom |
| uses | Winter fishing |
| More uses | sauna |
| character | heat preservation |
| Usage | Outdoor Activities |
| Size | 180*180*165cm |
| Color | Blue |
| MOQ | 1 Piece |
| Weight | 13kg |
| Logo | Customized Logo |
| Chimney | Customizable |
Instock
There are no reviews yet.