Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 13AC1901647 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Stainless Steel |
| Size: | Approx.18.8×10.4×10.2cm/7.4×4.1×4 inches |
Instock
There are no reviews yet.