Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Room Type | Warehouse, Garage, Basement, Shed, Kitchen, Living Room |
| Number of Shelves | Four |
| Special Feature | 8000lbs Storage Shelves, 72''W Garage Shelving, Adjustable Heavy Duty |
| Product Dimensions | 24"D x 72"W x 72"H |
| Style | Industrail |
| Age Range (Description) | Adult |
| Finish Type | Powder Coated |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
Instock
There are no reviews yet.