Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Room Type | Office, Garage, Bedroom, Dining Room, utility room |
| Number of Shelves | 5 |
| Special Feature | Rust Proof, Heavy Duty, Durable, Adjustable, Scratch Resistant |
| Product Dimensions | 47.24"D x 23.62"W x 87"H |
| Style | Contemporary |
| Age Range (Description) | Adult |
| Finish Type | Powder Coated |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Size | With Fences-24" D X 47.24" W X 87" H |
Instock
There are no reviews yet.