Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 71 × 73 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | Wood, maple wood, Maple Wood |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Brand Name | JY |
| Model Number | pilates chair-1 |
| Size | 76*69*120 |
| Product Name | Pilates Chair |
| Color | Customized Color |
| Usage | Yoga Pilate Exercise |
| Weight | 35kg |
| MOQ | 2 Sets |
| Function | Bodybuidling |
| Using | Pilates Yoga |
| Type | Gym Pilates Reformer |
| Feature | Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.