Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 32 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Dimensions | 44.5*21.5*19.5cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | Bladeli M2A2 |
| Design | Tank |
| Flight Time | Approx.30 minutes |
| Controller Battery | 4*1.5V AA battery(not included) |
| Remote Distance | 80m |
| Charging Time | About 240 minutes |
| Charging Voltage | as show |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.