Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 103 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | AWY-550L |
| Certification | EPA, CE, ce, EPA, Other |
| Forward Speed | 0-5KM/H |
| Origin | Mainland China |
| Type | Robotic Mowers |
| Brand Name | Relied |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Feature | 4-Stroke, Cordless, Self Propelled, Other |
| Product Names | Remote control lawn mower |
| Overall machine size | 920*980*420mm |
| Packing weight | 200kgs |
| Cutting width | 540mm |
| Cutting height | 30-150mm |
| Walking speed | 0-5km/h |
| Voltage and electricity | 24V 24AH |
| Starting method | Remote control start and stop |
| Maximum remote control distance | 1000M |
| stroke | Four-stroke |
| color | Customized |
| Mode of transport | FOB /CIF |
Instock
There are no reviews yet.