Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 100 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JD500 |
| Certification | EPA, CE, ce, EPA |
| Forward Speed | 90KM/h |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Feature | 4-Stroke, Self Propelled, Single Cylinder |
| Cutting Width | 500mm |
Instock
There are no reviews yet.