Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.216 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Grass |
| Certification | none, none |
| Origin | Mainland China |
| Type | Professional Mowers |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Power Type | Manual |
| Feature | Self Propelled |
| Material | Steel |
| Size | Length 150mm |
| Applicable fields | Agriculture, wasteland reclamation, |
| Feature 1 | Multi-tool |
| Feature 2 | garden tools |
Instock
There are no reviews yet.