Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Geevorks |
| Battery Voltage | 21V |
| Battery Capacity | 6000mAh |
| Speed | 25000rpm |
| Charger Voltage | 100-240V |
Instock
There are no reviews yet.