Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.414 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 9 cm |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Type | Reel Mowers |
| Brand Name | Toorise |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Feature | Single Cylinder |
| Dropshippiong | Support |
| CVS Orders | Support |
| Wholesale | Support |
| Size | 31 x 12.5 x 12.5cm/12.2 x 4.92 x 4.92 inch |
| Material | metal, plastic, PVC |
Instock
There are no reviews yet.